Prekių pristatymas

Gaminamų prekių gamybos terminas ne vėliau nei  per 20 d.d.  Prekės esančios sandėlyje pristatomos per 2-3 d.d. Prekių pristatymui galite rinktis Jums patogiausią būdą.

1. Atsiėmimo punktas (nemokamas) – prekes galėsite atsiimti adresu Raudondvario pl.91, Kaunas, darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00 valandos nemokamai. Kai užsakymas bus suruoštas, informuosime Jus telefonu arba el.paštu.

2. Omniva (kaina 3,13€) – pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.

3. DPD kurjeris (kaina 5,49€ ) – didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Pristatymo dienos rytą kurjeris iš anksto su Jumis susieks ir suderins laiką, kuriuo Jums bus pristatyta siunta. Jei darbo metu nebūnate namuose, su kurjeriu dažniausiai telefonu galima suderinti pristatymą į darbovietę. (Pristatymas į Kuršių Neriją kurjeriu negalimas**).

4. Lietuvos paštas (kaina 3,27€ ) – patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Savo siuntą galite sekti svetainėje www.post.lt .

5. Pristatymas į Kuršių Neriją (kaina 3,27€ )Į Kuršių Neriją pristatome Lietuvos paštu. Pristatymo laikas: 2-4 darbo dienos po užsakymo išsiuntimo. Arba pristatymas į Omniva  siuntų savitarnos terminalą (kaina 2,94€).

6.Pristatymas į užsienio šalis kurjeriu (30,25eur) – greitas ir patogus pristatymo būdas. Kurjeris pristatys siuntą nurodytu adresu per 4-7 darbo dienas po užsakymo išsiuntimo. Už siuntos vėlavimą mes neatsakome. Muitinė gali taikyti mokesčius už importuojamas prekes. Šis mokestis sumokamas pirkėjo.

** pasirinkus pristatymą kurjeriu, bus pristatoma Lietuvos paštu.