Prekių pristatymas

Gaminamų prekių pristatymo terminas ne vėliau nei  per 20 d.d.  Prekės esančios sandėlyje pristatomos per 2-3 d.d. Prekių pristatymui galite rinktis Jums patogiausią būdą.

1. Atsiėmimo punktas (nemokamas) – prekes galėsite atsiimti adresu Raudondvario pl.93, Kaunas, darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00 valandos nemokamai. Kai užsakymas bus suruoštas, informuosime Jus telefonu arba el.paštu.

2. LP Express (kaina 4,50€) – pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.

3. DPD kurjeris (kaina 3,80€ ) – didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Pristatymo dienos rytą kurjeris iš anksto su Jumis susieks ir suderins laiką, kuriuo Jums bus pristatyta siunta. Jei darbo metu nebūnate namuose, su kurjeriu dažniausiai telefonu galima suderinti pristatymą į darbovietę. (Pristatymas į Kuršių Neriją kurjeriui kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo).

4. Lietuvos paštas (kaina 2,00€ ) – patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Savo siuntą galite sekti svetainėje www.post.lt .