D.U.K

Kur gaminamos mūsų parduodamos prekės?

Mes patys kuriame ir pagaminame savo parduodamus drabužius Lietuvoje, todėl kartais tai gali užtrukti, todėl dėkojame už kantrybę ir supratingumą.

Kiek laiko užtrunka prekės išsiuntimas ?

Prekės, esančios sandėlyje, išsiunčiamos per 2-3 d.d. Jūsų pasirinktu būdu nuo užsakymo apmokėjimo.
Prekės, kurios sandėlyje pasibaigė ir šiuo metu neturime… mes patys jas gaminame ir jų išsiuntimas gali užtrukti iki 20 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo.
Norint pasiteirauti ar prekė yra sandėlyje ir gausite ją greičiau nei per 20 d.d., reiktų skambinti telefonu +370 37 332352 arba rašyti el. paštu pardavimai@austilis.lt

Kaip tinkamai pasirinkti dydį ?

Mūsų dydžiai yra nustatyti mūsų įmonės ir jie gali neatitikti Jūsų nešiojamų drabužių. Todėl reikia pasitikrinti/išsirinkti dydį pagal mūsų Dydžių lentelę.
Dydžių lentelėje, kuri pateikta prie kiekvieno drabužio, yra pateikti GAMINIO, ne žmogaus matai. Todėl renkantis dydį geriausia pasimatuoti savo seną aprangą ir pagal matus prisiskirti naują.
Matuojantis savo apimtis, reiktų prisidėti kelis cm laisvumui ir aprangą rinktis į didesnę pusę.

Kur galima pamatyti mūsų gaminius ?

Mūsų gaminius galite pamatyti ir įsigyti mūsų biure Kaune, Raudondvario pl. 91 nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 17 val.

Ar siuvinėjame logotipą ?

Logotipus siuvinėjame nuo 10 vnt. Prie užsakomo gaminio „pastabos“ skyrelyje parašyti, kad norėsite siuvinėti logotipą. Tada el.paštu aprangaverslui@austilis.lt atsiųsti logotipą jpg arba png formatu, nurodyti kurioje vietoje, kokio ilgio logotipo norėsite. Logotipo kainą paskaičiuojame atskirai.